Samochód eleektryczny albo hybryda? Najszybszy Kalkulator OC AC
Kup ubezpieczenie online
W tym miejscu już niebawem najszybciej wyliczysz składkę OC AC.

Popularne pytania do zakupu ubezpieczenia OC AC

Jak działa kalkulator OC AC NNW Beesafe?

Kalkulator ubezpieczeń samochodowych Beesafe to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w bardzo krótkim czasie przedstawić oferty na ubezpieczenie pojazdu. Na podstawie odpowiedzi na zaledwie kilka pytań, generuje wiążące oferty na polisę komunikacyjną. Nasz kalkulator OC AC oszczędza Twój czas. Nie musisz już odpowiadać na kilkadziesiąt pytań. Co więcej, za pomocą naszego kalkulatora ubezpieczeń możesz dokonać bezpośredniego zakupu OC online, jak również zapisać wyniki kalkulacji na później, bez konieczności ponownego wypełniania formularza. Jeśli tylko masz wątpliwości odnośnie wyświetlonych wyników, zawsze możesz skontaktować się z naszymi doradcami.

Czy wszystkie pytania w kalkulatorze Beesafe są obowiązkowe?

Nasz formularz składa się zaledwie z kilku pytań. Dzięki temu oszczędzasz czas, a my możemy przedstawić rzeczywistą ofertę. W naszym kalkulatorze ubezpieczenia OC i AC nie ma zbędnych pytań, prosimy tylko o podanie tych danych, które są dla nas niezbędne do obliczenia dokładnej ceny polisy. Zawsze staramy się przedstawić ofertę na jak najlepszych warunkach.

Ile kosztuje skorzystanie z kalkulatora OC?

Z przyjemnością informujemy, że korzystanie z naszego kalkulatora OC AC jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat. Udostępniamy Ci darmowy kalkulator, który dodatkowo oszczędza Twój czas, a przy tym także pieniądze. Już teraz przekonaj się jakie to proste i sprawdź jak szybko otrzymasz wyliczenie składki na ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu!

Ile czasu trwa wypełnienie formularza w kalkulatorze OC AC?

Nasze narzędzie umożliwia przejście całego procesu w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wystarczy, że przed przystąpieniem do kalkulacji przygotujesz takie dokumenty, jak prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Wówczas, po udzieleniu odpowiedzi na zaledwie kilka pytań, wyświetlimy Ci proponowane przez nas oferty na ubezpieczenie OC samochodu oraz Autocasco.

Czy można wykonać kalkulację OC za pomocą smartfona?

Nasz kalkulator ubezpieczeń jest narzędziem dostosowanym do obsługi na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach. Jeśli więc korzystasz z telefonu, przekonaj się sam jakie to wygodne i oblicz OC!

Czym oprócz ceny różnią się ubezpieczenia OC?

Kalkulator ubezpieczeniowy Beesafe to narzędzie, które umożliwia wybór i zakup polisy dopasowanej do Twoich potrzeb. Do standardowego OC możesz wybrać dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, jak np. autocasco, ubezpieczenie szyb czy opon.

Czy kalkulator OC Beesafe uwzględnia zniżki na ubezpieczenie?

Tak, obliczając składkę OC, nasz kalkulator bierze pod uwagę Twoją historię ubezpieczeniową i ewentualne szkody, które były wypłacane z Twojej polisy OC lub AC do 7 lat wstecz.

Dla jakich aut obliczysz ceny polis w kalkulatorze?

W tej chwili kalkulator OC AC Beesafe umożliwia sprawdzenie cen polis komunikacyjnych dla aut osobowych użytkowanych prywatnie. Nasz system w kilkadziesiąt sekund obliczy wiążące oferty dla pojazdów wyprodukowanych nie wcześniej, niż przed rokiem 1990.

Jakie jeszcze polisy kupisz w kalkulatorze ubezpieczeń?

Oczywiście nie musisz ograniczać się wyłącznie do zakupu obowiązkowego OC lub popularnego Autocasco. W Beesafe możesz znacznie rozszerzyć zakres ochrony własnego samochodu i zapewnić kompleksowe ubezpieczenie. Nasza oferta jest bogata w dodatki. Co jeszcze możesz zakupić za pośrednictwem naszego kalkulatora ubezpieczeń?


NNW – to polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków, która zapewnia ochronę życia i zdrowia wszystkich pasażerów podróżujących samochodem. Odszkodowanie wypłacane jest zarówno za uszczerbek na zdrowiu, jak również w przypadku śmierci.
Ubezpieczenie assistance opony – uszkodzenie opony zawsze zdarza się akurat wtedy, gdy bardzo nam się spieszy. Spokojnie, mając tę polisę, możesz być pewien że wymienimy oponę za Ciebie lub odholujemy auto do najbliższego warsztatu.
Ubezpieczenie assistance szyby – jeśli uszkodzeniu w Twoim aucie uległa szyba, zapewnimy możliwie szybką jej wymianę. Co ważne, nie będzie to miało wpływu na Twoje zniżki na Autocasco!
Ubezpieczenie assistance – w ramach tej usługi zapewniamy pomoc specjalistów, jeśli podróżując przytrafi Ci się awaria Twojego samochodu. To jednak nie koniec. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, zapewnimy Ci także auto zastępcze lub możliwość noclegu w hotelu.
Ubezpieczenia miejskie – to ubezpieczenie OC i NNW w jednym, które działają gdy poruszasz się swoim lub wynajętym rowerem, hulajnogą, skuterem, deskorolką czy segwayem.

Czy mogę obliczyć cenę OC dla samochodu, którego jeszcze nie mam?

Tak, chociaż zajmie to trochę więcej czasu.. Wystarczy jednak, że odpowiesz na kilka dodatkowych pytań, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Kalkulator OC AC Beesafe umożliwia obliczenie składki dla auta, którego nie jesteśmy właścicielem. Pamiętaj jednak, że przedstawiona przez nas oferta jest wiążąca w dniu jej wyświetlenia. Jeśli będziesz chciał kupić OC lub AC w późniejszym czasie, ceny mogą się nieznacznie różnić.

Czy będąc współwłaścicielem samochodu mogę obliczyć cenę OC w kalkulatorze Beesafe?

Oczywiście, że tak! Do obliczenia składki dla pojazdu nie potrzebujesz pozostałych współwłaścicieli. Wystarczy, że na formularzu podasz wszystkie niezbędne dane. Dzięki temu rzetelnie przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie uwzględniała historię ubezpieczeniową wszystkich współwłaścicieli, a cena którą wyświetlimy, będzie wiążąca.

Czy po wykonaniu kalkulacji muszę kupić ubezpieczenie OC w Beesafe?

Nie, dokonanie kalkulacji ma na celu jedynie przedstawienie dostępnych ofert. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na zakup i skorzystasz z dostępnych opcji i dodatkowych usług dostępnych w świecie Beesafe,. Nasz kalkulator OC AC umożliwia zapoznanie się z każdą z dostępnych ofert.

Dlaczego zakup OC i AC na Beesafe.pl się opłaca?

Cenę ubezpieczenia własnego samochodu poznasz po zaledwie kilkudziesięciu sekundach, gdy skorzystasz z kalkulatora Beesafe. Tak szybko w Polsce jeszcze nie było! Ale zaoszczędzony czas to dopiero początek korzyści, jakie niesie ze sobą zakup OC i/lub AC w Beesafe. Ponadto, oferujemy szereg profitów, jak np. programy nagród. Zawsze gdy kupujesz za pośrednictwem naszego kalkulatora ubezpieczeń zyskujesz punkty, które wymieniasz na nagrody dopasowane do Twoich potrzeb.
Nie musimy chyba wspominać o tym, że zakup ubezpieczenia komunikacyjnego na Beesafe to także ogromna wygoda. Składkę obliczysz w dowolnym momencie i dowolnym miejscu, na telefonie, komputerze lub tablecie. Co więcej, zakupu możesz dokonać również o wybranej przez siebie porze, dzięki czemu unikniesz przerwy w ubezpieczeniu, a co za tym idzie także i kary za brak polisy od UFG. Nie musisz już odpowiadać na dziesiątki pytań. Wystarczy wypełnić kilka pól formularza, aby poznać obowiązującą cenę polisy, którą kupisz online!

Wybrałem ubezpieczenie auta. Czy mogę kupić je przez internet?

Ubezpieczenie OC online to obecnie najbardziej komfortowe rozwiązanie, jakie jest dostępne. W Beesafe przez cały proces, od rozpoczęcia kalkulacji po sam zakup polisy, możesz przejść całkowicie online, bez wychodzenia z domu! Ubezpieczenie kupisz przez internet, natychmiast po wyborze oferty. Całość zajmie Ci zaledwie kilka minut!

Jak zapłacić za ubezpieczenie OC wybrane w kalkulatorze OC Beesafe?

Blik, płatność przelewem tradycyjnym a może szybkie przelewy online? To od Ciebie zależy sposób płatności. Najważniejsze, że cały proces jest całkowicie bezpieczny i chroniony przed dostępem niepowołanych osób.

Czy moje dane w kalkulatorze ubezpieczeń Beesafe są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie dane podawane w formularzu naszego kalkulatora OC AC są całkowicie bezpieczne i chronione przed dostępem osób trzecich. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze odpowiedzialnej za bezpieczeństwo, licznym procedurom oraz wdrożonemu certyfikatowi SSL, możesz być pewien, że dane nie zostaną przekazane innym podmiotom, a płatności online są chronione. Pamiętaj, że Twoje dane potrzebne są nam wyłącznie do obliczenia składki polisy OC AC. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności oraz regulaminie serwisu.

W jaki sposób weryfikowane są dane o historii ubezpieczeniowej?

Wszystkie dane odnośnie przebiegu zakupionych przez Ciebie polis komunikacyjnych OC i AC weryfikowane są przy pomocy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego UFG. To tam gromadzone są dane dotyczące historii zawieranych umów ubezpieczeniowych, a także zgłoszonych szkód. To właśnie na podstawie historii ubezpieczeń z UFG naliczamy dodatkowe zniżki, jeśli nie miałeś na koncie żadnych stłuczek w ciągu ostatnich 7 lat.

Jakie dane są niezbędne, by skorzystać z kalkulatora OC Beesafe?

Nigdy wcześniej obliczenie składki OC nie było prostsze. Wystarczy, abyś podał nam swoją datę urodzenia i numer rejestracyjny pojazdu. To wszystko! Nie pytamy o nic więcej, aby sprawnie przejść przez proces kalkulacji. Ubezpieczenie samochodu z Beesafe jest proste, szybkie i przede wszystkim wygodne.