Assistance na Wakacje za 1zł

Wyświetlanie jednego wyniku

Assistancena wakacje za 1 zł Nie musisz kupować OC/AC!

 • Ochrona niezależnie od Twojej polisy OC/AC!
 • Pomoc z problemami z pojazdem wraz z holowaniem do 200 km
Kup teraz

Promocja trwa od 7.06.2021r. do 25.06.2021r.

W ramach ochrony dostajesz:

Holowanie

do warsztatu do 200 km po awarii lub wypadku

Dowóz
paliwa

Wymiana
koła

Uruchomienie

w przypadku awarii
akumulatora

Ochrona w PL

w okresie
25.06.2021 do 31.08.2021

Assistance na drodze
za 1 zł na wakacje

Co inni myślą o Beesafe?

 • thumb

  Dariusz Żuk

  5 star review   6/17/2021

  "Jestem bardzo zadowolony z usług jakie oferuje Beesafe Sp. z o.o.. Odnośnie polisy i dodatków do niej dogadaliśmy się błyskawicznie jak. Na wszelkie pytania jakie miałem dostałem odpowiedź, która mnie satysfakcjonowała."

  thumb

  Remigiusz Roger

  5 star review   6/16/2021

  "Ubezpieczenie OC, + Assistance w bardzo korzystnej cenie. Prezent -dobrej jakości zestaw narzędzi. Infolinia miło, sprawnie i kompetentnie. Mam nadzieję, że załatwianie formalności (oby nie było takiej potrzeby), także będzie na tak wysokim poziomie."

  thumb

  Kola Mieszko

  5 star review   6/15/2021

  "Wczoraj zadzwoniłem, ekspresowo odebrano połączenie. Pani Anna idealnie mi wyjaśniła wszystko co i jak i rozwiała wątpliwości co do samych usług dot. OC. Dziś wybrał ofertę i jak dla mnie najlepsza jaką mogłem dostać. Spełnia moje oczekiwania. Cała obsługa, rozmowa jak i dokończenie płatności zasługuje na najwyższą note. W pełni zasłużona 5! Jeśli w firmie pracuje więcej Pani Ań, to a wszystkich piątki! ☺️☺️☺️☺️ Pozdrawiam!"

  thumb

  Robert Kasperek

  5 star review   6/14/2021

  "Zakup polisy bez żadnych problemów. Składka wyliczona na stronie tańsza na to samo ubezpieczenie niż w porównywarkach typu mubi/rankomat. Dodatkowo skorzystałem z promocji i dostałem komplet narzędzi Yato. Polecam sprawdzić!"

 • thumb

  Krzysztof Orłowski

  5 star review   6/09/2021

  "Wszedzie słyszałem, musi być drogo to BMWuuu. Ale okazało sie, że może być taniej niż za passata u innych! Konkretnie miło i szybko. Polecam!!!"

  thumb

  Andrzej Gołąbek

  5 star review   5/31/2021

  "Zapłaciłem około 500 zł mniej, za prawie identyczny zakres ubezpieczenia samochodu, w porównaniu z innymi "wiodącymi" firmami ubezpieczeniowymi. Polecam !!! Andrzej"

  thumb

  Jaroslaw Kobylanski

  5 star review   5/21/2021

  "Prosty interfejs, brak miliona pytań znanych z innych wyszukiwarek, dobra komunikacja telefoniczna ale przede wszystkim najlepsza ceny ubezpieczeń na rynku (przynajmniej w moim przypadku, kierowcy z 14 letnim stażem). Polecam serdecznie"

Group 33 OC/AC Najszybszy kalkulator

Czym jest Beesafe?

Beesafe to technologiczny startup należący do Compensa TU SA oraz Vienna Insurance Group. Oferujemy ubezpieczenia OC/AC oraz innowacyjne produkty i usługi dodatkowe. Najważniejszym wyróżnikiem naszej marki jest szybkość.

Mamy najszybszy i najprostszy kalkulator OC/AC, jaki do tej pory pojawił się na polskim rynku. Aby poznać wiążącą cenę ubezpieczenia, wystarczy podać tylko dwie informacje – numer rejestracyjny auta i datę urodzenia jego właściciela.

Zobacz jak to działa

compensa logo

Masz już OC/AC? Super!
Teraz weź dodatkowe assistance na wakacje za 1 zł