Skip to main content

Wypowiedzenie umowy OC w Beesafe

Złóż wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC online

Bez wychodzenia z domu i konieczności przesyłania dodatkowych dokumentów pocztą tradycyjną.

<3
Skorzystaj z wygodnego formularza:Formularz >>
X

Skorzystaj z wygodnego formularza, dostępnego na stronie: https://beesafe.pl/kontakt-zglos-zmiane-w-umowie/ i złóż rezygnację z polisy, jeśli:

Chcesz wypowiedzieć umowę OC, zanim ta odnowi się na kolejny okres wypowiedzenia.

Pamiętaj jednak, by wypowiedzenie przesłać nam najpóźniej 1 dzień przed końcem obowiązującej umowy OC. Do zgłoszenia koniecznie dołącz skan lub zdjęcie podpisanego dokumentu. Wzór do pobrania znajdziesz TUTAJ.

Kupiłeś pojazd ubezpieczony w Beesafe i nie zamierzasz kontynuować tej ochrony ubezpieczeniowej.

Ważne, abyś do swojego wniosku dołączył podpisany własnoręcznie skan lub zdjęcie dokumentu, którego wzór do pobrania znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj tylko, że jeśli w dniu złożenia wypowiedzenia polisy OC nie była ona opłacona, to będziesz zobowiązany do uiszczenia opłaty naliczonej od dnia wymagalności raty do daty, w którym wysłałeś wypowiedzenie OC w Beesafe.

Nie złożyłeś wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC wraz z końcem okresu, na jaki została wykupiona, a jednocześnie ubezpieczyłeś swój pojazd w innym towarzystwie

W takiej sytuacji masz prawo wypowiedzieć polisę OC, która przedłużyła się automatycznie. Umowa zostanie rozwiązana z datą wysłania wypowiedzenia poprzez formularz online. Ważne, abyś do wniosku dołączył druk, którego wzór do pobrania znajdziesz TUTAJ.