Skip to main content

Dodaj

Skontaktuj się z nami

24

Miesiące na rynku

150 000

Klientów

8 000

Klientów, którym pomogliśmy

Open & Embedded Insurance Observatory

Beesafe od listopada 2022 roku stał się członkiem globalnego stowarzyszenia Open & Embedded Insurance Observatory. Organizacja jest światowym liderem w obszarze badań i doradztwa, w całości koncentrująca się na obszarze embedded insurance i open insurance.

Jesteśmy częścią grupy VIG i Compensa

Beesafe jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU SA. Obie spółki należą do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group (VIG), która zatrudnia ponad 25 000 pracowników w 50 spółkach działających w 25 krajach.

Dlaczego warto dodać Beesafe i Compensa?

Ubezpieczenia to wartość dodana dla Twoich klientów
Zarabiaj od ręki. Proponujemy atrakcyjne prowizje dla partnerów
Technologia Beesafe napędzająca produkty od Compensa

Embedded insurance
z korzyścią dla Twoich klientów

Czym jest embedded insurance?

To nic innego niż osadzenie w procesie sprzedaży, produktu ubezpieczeniowego, którego wartość jest pozytywnie odbierana przez klienta, a właściciel kanału ma szansę na wygenerowanie dla siebie dodatkowego przychodu.

Jak to wygląda w praktyce?

Wyobraźmy sobie, że jesteś sprzedawcą wyposażenia wnętrz, a Twoja strona internetowa oferuje wszystko, czego potrzebuje klient we własnym domu. Dzięki embedded insurance dodatkowym produktem będzie ubezpieczenie mieszkania Beesafe. Zakup produktu ubezpieczeniowego będzie tak samo prosty, jak zakup kompletu nowych poduszek do salonu.

Technologia pod ręką

Zakup ubezpieczenia będzie odbywał się na Twojej stronie lub w aplikacji. Do dyspozycji naszych partnerów oddajemy sprawdzoną i zweryfikowaną rynkowo technologię, opartą na stabilnym Core i bardzo elastycznym ekosystemem microserwisów / API.

Dostawcą technologii, z której wygodnie korzystają klienci, jest Beesafe – technologiczna marka należąca do Vienna Insurance Group (VIG).

Wybierz technologię pasującą Twojej firmie

Po prostu użyj nasz link lub osadź banner

Zakup ubezpieczenia będzie odbywał się po przekierowaniu klienta z unikalnego linka na stronę Beesafe. Każda sprzedaż będzie zawarta w raporcie prowizyjnym, generowanym co miesiąc.

Wykorzystaj API

Zakup ubezpieczenia odbywać się będzie cały czas na Twojej stronie lub w aplikacji, natomiast komunikacja i wymiana danych będzie odbywała się z Beesafe w tle.

Cały system sprzedaży

W dowolnej chwili z poziomu zalogowanego agenta będziesz mógł wystawić polisę na dowolny produkt dla klienta. Masz pełną elastyczność i całkowitą kontrolę nad procesem sprzedaży.

Dotychczasowi partnerzy

Modele współpracy, czyli w jaki sposób otrzymasz wynagrodzenie?

Model marketingowy / afiliacyjny

Polega na rozliczeniu dokonanej sprzedaży w oparciu o prowizję od zakupu, a jego wdrożenie nie jest poprzedzone żadnymi wymogami formalnymi.

Model agencyjny

Opiera się na rozliczeniu w oparciu o prowizję agencyjną (z zerową stawką VAT), ale jest poprzedzony koniecznością przeszkolenia Twoich sprzedawców oraz zgłoszenia ich do KNF jako Osoby Fizyczne Wykonujące Czynności Agencyjne (OFWCA). Ten model, mimo nieco bardziej skomplikowanego poziomu przygotowań jest ekonomicznie bardziej opłacalny.

Produkty Beesafe i Compensa

Dostępne w najszybszych procesach zakupowych na rynku

Ubezpieczenia OC/AC

Ubezpieczenie auta lub motocyklu. Naprawdę szybki proces zakupu oparty o dwie proste informacje to przewaga tego produktu.

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Oferta ubezpieczenia już po podaniu trzech prostych informacji. Szybki proces dopełnia naprawdę niska cena produktu.

Ubezpieczenia NNW szkolne

Zaproponuj klientom jeden z dwóch prostych wariantów. Prosty proces zakupu będzie dla Twoich klientów przyjemnością.

Ubezpieczenia miejskie

Ubezpieczenie jazdy na rowerze, hulajnodze lub segwayu. Niska cena produktu zawiera poszukiwane w tym segmencie ubezpieczenie OC.

Assistance domowy

Ubezpieczenie wyposażenia domu w przypadku awarii lub kradzieży. Oferta obejmuje wsparcie specjalistów przy naprawie szkody.

Ubezpieczenie od poważnego wypadku

Ubezpieczenie życia i zdrowia w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Oferta obejmuje wysokie sumy ubezpieczenia i dostęp do wykwalifikowanych rehabilitantów.

Rozszerzone gwarancje

Zaproponuj klientom ochronę od uszkodzeń i kradzieży dla produktów kupionych w Twoim sklepie.

Beesafe to naprawdę użyteczne rozwiązania

40 mln zł

Wypłaconych odszkodowań

Szybka likwidacja szkód

Esencją ubezpieczeń jest likwidacja szkody. To jest kluczowy moment testu dla produktu. Dlatego w Beesafe wdrożyliśmy rozwiązanie natychmiastowej wypłaty odszkodowania. Funkcjonalność ta działa w oparciu o technologię AI, która na podstawie przesłanych zdjęć wylicza wartość szkody z polisy OC/AC.

Polisa w Wallet

Wygodnie jest wtedy, gdy wszystko masz pod ręką – np. telefon do centrum alarmowego albo link do portalu klienta. Dlatego wygodnie możesz dodać polisę Beesafe do aplikacji Wallet na iOS lub Android.

22 000

Aktywnych polis w aplikacjach Wallet

Program punktowy

W programie klienci Beesafe wymieniają przyznane punkty na nagrody. Łącznie od startu programu przyznaliśmy prawie 7 milionów punktów. Spośród wszystkich ofert w programie najchętniej korzystano z propozycji Allegro, Cinema City oraz Empik.

Portal klienta

Portal klienta to jedno z pierwszych miejsc, odwiedzanych przez naszych nowych klientów. To tutaj można wymienić punkty na nagrody, przedłużyć polisę, zgłosić sprzedaż pojazdu. Miesięcznie do portalu Beesafe loguje się niemal 2 000 naszych klientów.

20 000

Logowań do portalu klienta

Najwyższej jakości produkty ubezpieczeniowe dostarcza - Compensa TU S. A. należąca do koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

4.7/5

Ocena klientów w Google

Ocena Google

Najważniejsza ocena dla Beesafe, to ta którą przedstawiają nam nasi klienci. Możemy pochwalić się najwyższą oceną w Google dla marek ubezpieczeniowych na polskim rynku.