Skip to main content

Dodaj szybkie OC/AC dla Twoich klientów

Kilkanaście sekund potrzebują Klienci Beesafe, aby wyliczyć składkę. Sprawdź szybko, co możesz zyskać, gdy dodasz OC/AC Beesafe do Twojej oferty i odbierz raport z badania “Jak Polak wybiera ubezpieczenia?”

Sprawdź

Group 33 OC/AC Najszybszy kalkulator

Beesafe łączy technologię z doświadczeniem

Beesafe to technologiczny startup należący do Compensa TU SA oraz Vienna Insurance Group. Oferujemy ubezpieczenia OC/AC oraz innowacyjne produkty i usługi dodatkowe. Najważniejszym wyróżnikiem naszej marki jest szybkość.

Mamy najszybszy i najprostszy kalkulator OC/AC, jaki do tej pory pojawił się na polskim rynku. Aby poznać wiążącą cenę ubezpieczenia, wystarczy podać tylko dwie informacje – numer rejestracyjny auta i datę urodzenia jego właściciela.

Zobacz jak to działa

Najszybsze wdrożenie ever? Z Beesafe to możliwe!

Beesafe oferuje szybki kalkulator OC/AC w kanale B2B2C.W oparciu o rozwiązanie insurance as a service, gotowe do działania API oraz zwinny zespół, jesteśmy w stanie wesprzeć Twoją sprzedaż szybciej, niż zazwyczaj trwają formalności z tym związane.

Pracuj z nami dokładnie tak, jak chcesz.

Wybierz model współpracy, który odpowiada Twojej firmie.

Group 29 Formularz do umieszczenia na Twojej stronie Dedykowany, otagowany link. Model afiliacyjny Twój klient dokonuje zakupu directowo, a Twoja firma otrzymuje prowizję . Nie musisz być agentem ubezpieczeniowym! Dostajesz od nas: lub:
Group 29 Copy Portal sprzedażowy, w którym Twoje siły sprzedaży wystawiają polisy. Automatyczne wysyłanie polis do klienta, który szybko płaci Blikiem. Model e-agenta Twój zysk to prowizja agencyjna bez VAT! Udostępniamy: oraz
Group 34 Pełna integracja z Twoim systemem lub aplikacją Pełna szybkość we wprowadzaniu integracji Pełna integracja Powiedz jak chcesz się z nami zintegrować i zacznijmy razem zarabiać. Z naszej strony: jak również

W Beesafe wiemy dużo
o naszych klientach

Tą wiedzą szczodrze dzielimy się z naszymi partnerami. Wraz z IQS sprawdziliśmy z jakich dodatków do OC/AC chcą korzystać Polacy. Zostaw do siebie kontakt i odbierz od nas raport z badania:

Raport z badaniaJak Polak wybiera ubezpieczenia?