Ubezpieczenie AC

Zapewniamy najszerszy możliwy zakres Autocasco. Odpowiadamy za wszelkie zdarzenia, których wynikiem jest uszkodzenie, zniszczenie lub utrata pojazdu.

Jak kupić?
Ubezpieczenie AC
Suma ubezpieczenia, która pokrywa wartość rynkową pojazdu

Czy ubezpieczenie AC jest dla mnie?

 • Chcesz mieć pełną ochronę swojego samochodu
 • Oczekujesz napraw na częściach oryginalnych lub zamiennikach objętych gwarancją
 • Cenisz wygodę i chcesz aby samochód po naprawie był odstawiony pod dom
 • Chcesz czuć się bezpiecznie w podróży w Polsce i za granicą
 • Oczekujesz samochodu zastępczego na czas naprawy

Kiedy możesz na nas liczyć?

Po uszkodzeniu przez osoby trzecie lub siły przyrody
Po wypadku bez względu kto był sprawcą
Po kradzieży

Warianty ubezpieczenia AC

Tabelka Wariantów

Ile możesz zaoszczędzić?

* Do obliczeń przyjęliśmy koszt nowego Ford Focus Titanium 2020 r. Przez pierwszy rok eksploatacji odszkodowanie nie zostało obniżone o utratę wartości pojazdu.

„Mój Ford Focus został skradziony. Na szczęście miałem ubezpieczenie AC w Beesafe. Dostałem odszkodowanie w kwocie, za którą kupiłem samochód rok temu.

Bez ubezpieczenia AC straciłbym 89 900 zł*.”

Radek z Bydgoszczy,
właściciel Ford Focus (2020 rok)

Za zakup otrzymasz
30 punktów na nagrody

Punkty wymienisz na nagrody na swoim
koncie użytkownika po zakupie ubezpieczenia.

Za co są punkty?
 • Zakup lub odnowienie OC, AC, NNW, AC mini
 • Zakup dodatków ubezpieczeniowych
 • Za każde 3 miesiące beszkodowej jazdy

Jak kupić ubezpieczenie AC?

Uzupełnij 2 pola i sprawdź ofertę

  info_proces_ooutlin_origin copy

  Szukasz czegoś innego?

  Ubezpieczenie AC
  Pytania i odpowiedzi

  Dla kogo jest ubezpieczenie AC?

  Autocasco jest ubezpieczeniem dla osób chcących zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami związanymi z naprawą pojazdu w wyniku jego uszkodzenia lub kosztami związanymi z zakupem nowego auta, gdy stare ulegnie zniszczeniu lub zostanie skradzione.

  Dlaczego warto kupić ubezpieczenie AC online na Beesafe?

  W Beesafe oferujemy produkty ubezpieczeniowe TU Compensa. Dzięki temu wiemy, że są sprawdzone przez tysiące zadowolonych klientów. Zakup ubezpieczenia w Beesafe jest prosty. Podaj 3 informacje: rok produkcji pojazdu, Twoją datę urodzin oraz numer rejestracyjny auta.

  Dlaczego zakup ubezpieczenia AC to dobra inwestycja?

  Użytkowanie pojazdu wiąże się z ryzykiem uszkodzenia. Każdemu może zdarzyć się kolizja na parkingu, zderzenie ze zwierzęciem lub zwykła stłuczka. Zdarza się, że ktoś uszkodzi Twój samochód i odjedzie lub co gorsza po prostu go ukradnie. W takich sytuacjach do gry wchodzi ubezpieczenie autocasco, zwane w skrócie AC. Ubezpieczenie AC wyręcza Cię w pokryciu kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu lub w najgorszym przypadku zakupie nowego. Gdy zawierasz polisę AC, tak naprawdę inwestujesz. Zawarcie polisy AC jest inwestycją, która w przypadku zajścia szkody szybko się zwraca. Koszt naprawy czy zakupu nowego pojazdu jest nieporównywalnie wyższy od składki, którą trzeba zapłacić za ochronę ubezpieczeniową.

  Które ubezpieczenie AC wybrać, mini casco , autocasco od ryzyk nazwanych czy all risks?

  Możesz wybrać AC online w różnych wariantach. Jednym z nich jest mini AC, czyli mini autocasco. Przeznaczone jest dla właścicieli pojazdów starszych, którzy bardziej obawiają się szkód całkowitych niż drobnych otarć czy wgnieceń. Autocasco mini w ofercie Beesafe chroni pojazd od kradzieży oraz zniszczenia w wyniku działania sił przyrody takich jak grad, deszcz nawalny itp.

  Jeśli jesteś właścicielem czy właścicielką młodszego auta, rozważ zakup pełnego autocasco. Takie ubezpieczenie AC to ochrona na wypadek wszystkich szkód, a nie tylko całkowitych. Autocasco w pełnym zakresie oferujemy w wariancie all risks, czyli od wszystkich

  Jak mogę kupić ubezpieczenie AC online na Beesafe?

  Zakup AC online w Beesafe jest bardzo prosty. Wystarczy, że na swoim telefonie, tablecie czy komputerze wejdziesz na stronę beesafe.pl. Tam wystarczy podać 3 dane tj. numer rejestracyjny, rok produkcji pojazdu oraz datę Twoich urodzin. I widzisz cenę AC. Zaproponujemy Ci 3 różne pakiety do wyboru. Różnią się zakresem ubezpieczenia. Do każdego z nich możesz dodać dodatkowe produkty, które uznasz za ważne. Np. ubezpieczenie szyb, akumulatora czy bagażu. Zakres ubezpieczenia możesz także poszerzyć o użyteczne dodatki, takie jak Ubezpieczenia miejskie, które zapewniają ochronę podczas poruszania się na rowerze czy hulajnodze lub usługę Wygodnego kierowcy, który zapewni Ci wsparcie w organizacji  i realizacji napraw pojazdu na zasadzie door-to-door. Kupujesz bez wychodzenia z domu, o każdej porze, przez mobile lub desktop.

  Co sprawdzić przed zakupem autocasco?

  Polisa autocasco potrafi kosztować dużo. Dlatego warto kupić ubezpieczenie, które spełni wszystkie potrzeby i zapewni ochronę pojazdu najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Warto zapoznać się z zapisami ogólnych warunków ubezpieczeń, w szczególności z sekcją dotyczącą zakresu ubezpieczenia (czyli jakie ryzyka obejmuje ochrona) oraz z częścią opisującą wyłączenia (czyli szkody nie objęte ochroną ubezpieczeniową). To porównanie, da Ci pełen obraz tego co kupujesz i za co dokładnie płacisz.