Ubezpieczenie OC Lublin. Gdzie kupić polisę online?

Ubezpieczenie samochodu Lublin

<3
Uzupełnij tylko 2 pola i poznaj cenę OC/AC od razu!Poznaj cenę OC
X

Różne miasta, ale jedno OC. Taki sam zakres obowiązkowego ubezpieczenia samochodu, a jednak zupełnie różne ceny. Średnia składka, jaką za ubezpieczenie OC w Lublinie płacą kierowcy kształtuje się na poziomie 778 złotych. Można więc powiedzieć, że to prawdziwi szczęściarze – za polisę płacą jedną z najniższych składek w Polsce. Czy tyle samo szczęścia mają także młodzi kierowcy z Lublina? 

Ile kosztuje ubezpieczenie OC? Lublin na tle innych miast 

Wszyscy kierowcy bywają zgodni co do jednego – chcieliby płacić mniej za ubezpieczenie samochodowe OC. Lublin nie jest tutaj wyjątkiem. Każdy chciałby płacić mniej. Najbardziej frustrujące wydaje się to, gdy dowiadujemy się, że ubezpieczenie OC sąsiada zza płotu kosztuje kilkaset złotych mniej, niż nasze. Co ma na to wpływ, jeśli nie miejscowość? Pamiętajmy, że miejsce zamieszkania jest tylko jednym z wielu czynników kształtujących cenę obowiązkowego ubezpieczenia OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Przy wyliczaniu składki na ubezpieczenie samochodu w Lublinie, ubezpieczyciel weźmie pod uwagę także wiek kierowcy, jego doświadczenie za kierownicą, historię ubezpieczeniową czy sam model auta i jego parametry techniczne. A jeśli już porównujemy swoje OC z ubezpieczeniem samochodu sąsiada, może sięgnąć nieco dalej i sprawdzić jak na tle innych miast prezentują się składki za ubezpieczenie samochodu, jakie płacą mieszkańcy Lublina? Czy mają oni powody do narzekań?

Według danych Beesafe średnia składka za ubezpieczenie OC w Lublinie kształtuje się na poziomie 778 złotych. Porównując ją ze średnimi cenami OC w największych miastach Polski, możemy śmiało powiedzieć, że mieszkańcom Lublina ubezpieczyciele naprawdę sprzyjają. Ubezpieczenie samochodu w Lublinie nie kosztuje wiele.

<3
Uzupełnij tylko 2 pola i poznaj cenę OC/AC od razu!Poznaj cenę OC
X

Lublin – kierowcy w tym mieście płacą jedną z najniższych składek OC w Polsce. Mniej za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu płacą jedynie mieszkańcy z Opola, Rzeszowa i Kielc. W ich przypadku średnie składki za ubezpieczenie wynoszą kolejno: 714 złotych, 724 złote i 748 złotych. Pozazdrościć im mogą kierowcy między innymi z Poznania, Gdańska czy Wrocławia. Ceny ubezpieczeń OC w ich przypadku to kolejno: 923 złote, 992 złote i 1048 złotych. 

Dobre ubezpieczenie OC – Lublin, zakres polisy

Jako kierowca, wcześniej czy później, staniesz przed obowiązkiem ubezpieczenia swojego auta. Dylematem nie będzie to, czy ubezpieczenie OC wykupić, tylko jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC w Lublinie. Mogłoby się wydawać, że najlepsze ubezpieczenie samochodu, to polisa o możliwie najszerszym zakresie. Jednak w przypadku ubezpieczenia OC, jego zakres nie będzie decydującym kryterium, ponieważ każde OC jest dokładnie takie samo. Niezależnie od tego, jaki ubezpieczyciel zagwarantuje Ci ochronę, jej kształt będzie identyczny. Wynika to z faktu, że ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, a jego zakres jest regulowany prawnie.

Dotyczy ono odpowiedzialności cywilnej za szkody, które powstały w związku z ruchem pojazdu i gwarantuje ono pokrycie szkód na osobach trzecich, które ucierpiały w wypadku. Co ważne, poszczególne oferty OC będą różnić się przede wszystkim ceną, więc rozsądne może wydawać się kupno polisy, która jest najtańsza. W tym momencie warto jednak zadać sobie jedno pytanie – czy zależy nam na podstawowym ubezpieczeniu OC czy jednak oczekiwalibyśmy standardowej ochrony, która gwarantuje nam coś jeszcze? Atrakcyjne dodatki do polisy OC znajdziesz właśnie w Beesafe. Nie ważne, czy jest to Lublin czy dowolne inne miasto w Polsce.

Decydując się na ubezpieczenie samochodu w Beesafe, prócz klasycznego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla posiadacza pojazdu mechanicznego, masz szansę także na szereg dodatków, które sprawią, że polisa ta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Dla wygodnych kierowców, którym szkoda czasu i energii na zadbanie o swoje auto i wizytę u lakiernika czy mechanika, zaproponujemy dodatek pod tytułem “Wygodny kierowca”. Ten zadziała także wtedy, gdy konieczny będzie przegląd auta, a Ty nie będziesz miał do tego głowy. Jak to wygląda w praktyce? Dajesz nam znać i mówisz, czego oczekujesz.

<3
Uzupełnij tylko 2 pola i poznaj cenę OC/AC od razu!Poznaj cenę OC
X

My odbieramy od Ciebie auto, zajmujemy się wszystkim, a po wykonanej usłudze odstawiamy je we wskazane przez Ciebie miejsce. Nie ważne, czy jest to Lublin, czy inne miasto w Polsce. Spośród licznych dodatków możesz także wybrać ubezpieczenie Assistance, ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków czy chociażby ubezpieczenie miejskie. To ostatnie będzie świetnym produktem dla osób, które czasem zdradzają swoje cztery kółka na rzecz roweru czy hulajnogi. Zatem – do wyboru, do koloru. 

Ubezpieczenie samochodu Lublin – ile zapłaci młody kierowca?

Młody kierowca – mogłoby się wydawać, że wokół niego krążą już legendy. Stereotypowy młody kierowca, to osoba, której brak doświadczenia za kółkiem nie powstrzymuje przed brawurą i ryzykanckim zachowaniem. Lubi wcisnąć mocniej pedał gazu, by pokazać kto tu rządzi i jeszcze wyraźniej zaznaczyć swoją pozycję na drodze. Wybiera szybkie i sportowe auta, by zaszaleć i dowartościować samego siebie. Jest najczęstszym sprawcą wypadków drogowych i bardzo często sam staje się jego uczestnikiem.

Niestety, ale w tym przypadku stereotypowy młody kierowca, to bardzo często także ten rzeczywisty. Dowodem na to są chociażby policyjne statystyki, które jasno pokazują, że najliczniejszą grupę wśród sprawców wypadków drogowych stanowią osoby poniżej 25. roku życia. To właśnie wśród młodych i niedoświadczonych kierowców zanotowano najwyższy w Polsce wskaźnik wypadkowości.

Jak informują policyjne statystyki podsumowujące 2019 rok, młodzi kierowcy doprowadzili do 4 910 wypadków, w których zginęły 462 osoby, a 6 409 zostało rannych. Dane potwierdzają też przypuszczenia – przyczyną prawie 38 proc. wypadków spowodowanych przez młodych było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Oznacza to, że młodzi kierowcy nie do końca respektują prawo drogowe, lubią adrenalinę na drodze i mają skłonności do zachowań ryzykownych. A czy wypadkowość w tej grupie ma także przełożenie na wysokość ceny obowiązkowego ubezpieczenia samochodu. Niestety ma. Ile będzie musiał zapłacić młody kierowca za ubezpieczenie OC? Lublin to miasto, w którym cena kształtuje się na poziomie 1 323 złote. 

Lublin ubezpieczenie OC – gdzie znaleźć najlepszą polisę?

Kupiłeś nowy samochód? Potrzebujesz polisy OC? Kończy Ci się dotychczasowe ubezpieczenie samochodu a Lublin jest miastem, w którym mieszkasz? Czas rozejrzeć się za nową ochroną. Co robisz? Podpytujesz sąsiada, w jakim towarzystwie ma wykupioną polisę komunikacyjną? Idziesz do zaprzyjaźnionego agenta na rogu, który przygotuje Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb? Czy może bierzesz sprawy w swoje ręce i przechadzasz się od ubezpieczyciela do ubezpieczyciela, zbierając kolejno oferty ubezpieczenia OC. Jeden pomysł lepszy, drugi nieco gorszy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, do którego Cię zachęcamy. 

<3
Uzupełnij tylko 2 pola i poznaj cenę OC/AC od razu!Poznaj cenę OC
X

W kilka minut możesz znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC/AC. Lublin to miasto, w którym możesz zakupić polisę w Beesafe. Co więcej, możesz je kupić bez wychodzenia z domu. Właśnie takie rozwiązanie oferuje Ci Beesafe, które oprócz podstawowej ochrony OC, może zapewnić Ci także szereg atrakcyjnych dodatków. Dzięki nim nawet ta zwykła ochrona, nabierze nieco bardziej wyrafinowanego kształtu, a Tobie samemu da poczucie, że robisz także coś dla siebie. Ubezpieczenie Assistance, ubezpieczenie Pomocy Prawnej czy usługa “Wygodny kierowca” to produkty, które zostały przygotowane właśnie z myślą o Tobie.

Chcesz kupić dobre ubezpieczenie samochodowe Lublin ale zastanawiasz się, czy finalizacja takiego ubezpieczenia online jest bezpieczna? Jak najbardziej! Należymy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, a w Polsce działamy we współpracy z Compensą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz też zwrócić się z pytaniem do naszych konsultantów, którzy są do Twojej dyspozycji.

Ubezpieczenie samochodu w Lublinie już znasz. A co z pozostałymi miastami?