Redakcja
Redakcja
Aktualizowano: 22.04.2022 Komunikacyjne
🕐 Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty.
5/5 - (1 vote)

Wiesz, że w Beesafe masz możliwość kupienia ochrony assistance? Czyli usług np. holowania lub naprawy na miejscu pojazdu po wypadku lub awarii. Usługi te uruchamiamy na terenie Polski lub poza granicami kraju, jeśli do wypadku lub awarii dojdzie podczas Twojej podróży zagranicznej.

Zazwyczaj usługi assistance dostępne są bez żadnych ograniczeń – bez względu na miejsce i czas zdarzenia. Ale są wyjątki, które w tym momencie dotyczą usługi holowania pojazdów do Polski zza naszej wschodniej granicy. Na skutek prowadzonych działań wojennych w Ukrainie i trudnej sytuacji za naszą wschodnią granicą, usługi holowania do Polski nie mogą być realizowane z terenu: Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Litwy i Łotwy. Jeżeli wybierasz się do tych krajów miej proszę na uwadze, że w sytuacji awarii bądź wypadku, również pomoc na miejscu zdarzenia może nie być możliwa i może zależeć od aktualnej sytuacji na terenie każdego z tych krajów.

Jeżeli nie masz wyboru i musisz pojechać autem do wymienionych krajów, upewnij się przed wyjazdem czy będzie możliwe udzielenie pomocy na miejscu zdarzenia. W tej sprawie zadzwoń na 500 965 626 i wybierz połączenie w sprawie pomocy assistance.

Zespół Beesafe

Redakcja
Redakcja

Dołącz do dyskusji

Odpalanie na popych
Odpalanie na popych. Autor Katarzyna Matusiak Komunikacyjne
Czasem zdarza się, że z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie uruchomić silnika w samochodzie. Może to być np. rozładowany akumulator, niesprawny rozrusznik czy wiele innych powodów. Istnieje kilka alternatywnych metod, które mogą pomóc przy wprowadzaniu samochodu z powrotem w ruch, np. ...
Czytaj dalej
zielony listek
Zielony listek dla młodych kierowców Autor Katarzyna Matusiak Komunikacyjne
Zielony listek był już znany kierowcom od wielu lat i jest często kluczowym symbolem, informującym kierowców o obecności początkującego kierowcy na drodze. Kiedyś był obowiązkowy, a teraz sami możemy zdecydować, czy chcemy go umieścić na szybie swojego samochodu. Co warto wiedzieć o ...
Czytaj dalej